سي تي نويگيشن

 

سی تی نویگیشن

به کمک سیستم نویگیشن احتمال آسیب دیدن بافتهای سالم ناحیه مورد جراحی بیمار به حداقل رسیده و جراح می تواند با اطمنیان و دقت بیشتری جراحی خویش را به اتمام برساند.

نویگیشن جراحی شبیه به جی پی اس(GPS)  موبایل و یا ماشین است. همان گونه که این سیستم ها ما را در یافتن مسیر درست راهنمایی می کنند، سیستم نویگیشن نیز با استفاده از سیستم ردگیری خود می تواند در هر لحظه، موقعیت ابزار جراحی را در تصاویر سی تی اسکن و یا ام آر آی بیمار به جراح نشان دهد تا جراح بتواند اطلاع دقیقی از موقعیت ابزار خود داشته باشد و جراحی را با دقت و آرامش بیشتری انجام دهد.

سیستم نویگیشن در جراحی های مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، ستون فقرات و … بسیار مفید و ضروری است.

 

 

مزایای استفاده از سیستم نویگیشن

افزايش دقت جراحی
 کاهش احتمال عود کردن مجدد تومور
 افزایش احتمال خارج کردن تومور به طور کامل و عدم نیاز به جراحی های مجدد
 کاهش آسیب رسیدن به دیگر اندام حساس بیمار
 کاهش عوارض جانبی عمل
 انجام جراحی با تکنیک پیشرفته حداقل تهاجمی
 کاهش برش محل جراحی و لذا کوتاه شدن زمان بستری

 

پس از انجام آزمون آماده بودن ریپورت پزشک به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهد رسید .

جهت دریافت جواب پزشک همه روزه غیر از روزهای کاری از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر به صورت حضوری مراجعه نمایید و یا از خدمات غیرحضوری از طریق سایت بیمارستان به آدرس http://www.laleh-hospital.com/forms/login/laboratory/service-answer در قسمت خدمات آنلاین با استفاده از شماره شناسایی و شماره پرونده مندرج در قبض جهت username  و password استفاده نمایید .

تماس فقط از طریق واتساپ با شماره  09393735795 امکان پذیر می باشد.

خدمات انجام شده در بخش تصویربرداری، قابلیت چاپ تصاویر بر روی CD  و  همچنین امکان ارسال لينك تصاوير به صورت واتساپ و يا ايميل را دارا می باشند.

 

تور مجازی بیمارستان لاله